2011' Volkswagen photo #1
2011' Volkswagen photo #2
2011' Volkswagen photo #3
2011' Volkswagen photo #4
2011' Volkswagen photo #5
2011' Volkswagen photo #6
6 foto

2011' Volkswagen

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€8,200
Publikuar 26 Prill 2024ID: xdk1GT

Information from the owner

Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2011' Volkswagen

Cc sapoardhur dogan+targa sapo paguara
• VOLKSWAGEN PASSAT CC Bluemotion
• MOTORRI 2.0 tdi Bmt me 170hp
• VITI 2011
• Km 185 mije origjinale me te drejt kontrolli
• Kambio dsg automatike + marshe ne timon sport
• Me panoram baxha
• Sendilje me komanda me memorie fryrje sport plus me ngrofje dhe ftofje
• xhama te zinj me leje per 5 vjet te paguara
• Ekran i madh navigator
• Fikje ndezje ne semafor
• Me vetparkim plus Lane Assist ecen sipas vizave te bardha vet
• Armotizatoret elektrik me tre nivele comfort sport normal
• autohold frena dore elektrike
• Komanda ne timon
• Pasqyra me palosje dhe ngrofje
• sensor shiu dhe dritash
• Dritat xenon bixenon led
• 4 goma Michelin sport 95% te reja
• Perde elektrike
Makina eshte ne super gjendje dhe full opsion
E gateshme te kontrollohet te mekaniku juaj i besuar .
Cmimi 8200€ disk nga afer

Support Ukraine