Gjeni Makinat 

Makinë e përdorur

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2012' Mercedes-Benz E-Class

  €23,000

  2012' Mercedes-Benz E-Class

  I skaduar15 Nëntor 2016, Durrës

  2200 cc, Naftë 161067 km E zezë 

  Mercedez-Benz E-Class viti 2012 motor 220 nafte, "Full options", hapese xhami panaromike, Navi pasqyrat me palosje dritat xenon perdet me buton 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mercedes-Benz C-Class

  €5,900

  2005' Mercedes-Benz C-Class

  I skaduar15 Nëntor 2016, Fier

  2700 cc, Naftë 200000 km Gri 

  Mercedes-Benz C270 CDI AVANTGARDE Motorr EVO Viti prodhimit 2005 sallon lekure 4 gomat e reja 80% navigator cd player bagazhier me 6 cd komando ne ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Mercedes-Benz A-Class

  €2,800

  2004' Mercedes-Benz A-Class

  I skaduar15 Nëntor 2016, Shkodër

  1700 cc, Naftë 150000 km E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Audi A6

  €2,000

  1999' Audi A6

  I skaduar15 Nëntor 2016, Lushnjë

  2500 cc, Naftë 2400 km Gri 

  shitet per arsye emigrimi 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Volkswagen Golf

  €2,200

  1999' Volkswagen Golf

  I skaduar15 Nëntor 2016, Berat

  1900 cc, Naftë 198000 km Gri 

  Makina esht ne gjendje te mir 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mercedes-Benz C-Class

  €6,000

  2005' Mercedes-Benz C-Class

  I skaduar14 Nëntor 2016, Tiranë

  2200 cc, Naftë 260000 km Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Mercedes-Benz C-Class

  €3,500

  1999' Mercedes-Benz C-Class

  I skaduar14 Nëntor 2016, Durrës

  2200 cc, Naftë 172713 km 

  Mercedez-Benz C-Class viti 1999, motorr nafte 220 CDI Elegance, kondicioner, navi, disqe alumini paisur me goma te reja 

  Shto te të preferuarat

 • 1994' Mercedes-Benz

  €2,500

  1994' Mercedes-Benz

  I skaduar14 Nëntor 2016, Tiranë

  3500 cc, Naftë 230000 km E zezë 

  Makina eshte ne gjedje shume te mire. Taksat dhe siguracioni i sapo paguar. Shitet ose nderrohet me makine te vogel. Sasia e KM te deklaruara ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Opel Corsa

  €2,600

  2004' Opel Corsa

  I skaduar14 Nëntor 2016, Tiranë

  1300 cc, Naftë 185223 km Gri 

  Opel Corsa naft 1.3 viti 2004 super e paster shum ekonomike kompjutet bordi mbullje qendeore sensor shiu dogane e paguar 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Mercedes-Benz ML-Class

  €5,400

  2001' Mercedes-Benz ML-Class

  I skaduar14 Nëntor 2016, Tiranë

  2700 cc, Naftë 192000 km Gri 

  E Paguar 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj