2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #1
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #2
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #3
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #4
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #5
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #6
6 foto

2012' Mercedes-Benz ML 350

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€24,500
Publikuar 5 Qershor 2024ID: fRrcNM

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2012' Mercedes-Benz ML 350

Shitet ML 350 Bluetec 4 Matic, e ardhur nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭, viti 2012, nafte 2950 cc (nuk e kap takse lluksi), Euro 6, full option. Off Road packet. AMG Premium Packet.
Makina eshte ne gjendje perfekte si nga ana vizuale dhe ajo xhenerike e motorrike. Te gjitha sherbimet e kryera. Ka 200.000 km origjinale te verifikuara tek Mercedes Benz, me historik sherbimesh te kryer tek Mercedes ne Zvicer nga 0 deri tani.
Makina ka opsione shume te vecanta :
- 4 Matic (4x4)
- Panorama
- Distronic Plus (ruan distancen dhe sinjalizon per ndalimin e menjehershem te mjeteve perpara, ecen dhe ndalon vete)
- Pre-safe Brake (frenon vete ne rast rreziku)
- Line Keep Assist & Attention Assist (jep dridhje ne timon kur shkel vizen dhe te fut ne korsi po dole)
- Blind spot (te lajmeron nese ke makine ne krah)
- Paketa Sport
- Paketa Off Road (per terren te keq, shume te veshtire, akull/bore/ngrica dhe rikomorkio)
- Low Range (pershtat makinen me amortizimin dhe fuqine e duhur per terrene te veshtire)
- DSR (rregullon shpejtesine e makines ne disheze)
- Kamio automatike 7G tronic (Comfort/Sport/Manual, dhe nderrim marshesh me leva ne timon)
- Keyless & Go (ndezje me buton, dhe hapje mbyllje dyersh me prekje)
- Timon me ngrohje dhe ulje ngritje kur del nga makina
- Mbyllje e bagazhit me buton
- Ganxhe elektrike
- 4 sediljet me ngrohje, sediljet e para dhe me ftohje, te levizshme me buton dhe me fryrje.
- Klimatronic me 2 zona para dhe me klima mbrapa
- Xhamat dopio, mbrapa xhama te zinj origjinal
- Kamera parkimi
- Fenere bi-xenon dhe led, me larje, dhe dinamik (te levizshem sipas kthesave) dhe me sensor qe detekton makinat para per te mos i verbuar,
- Tapiceri ngjyre kafe dhe veshje kroskotit dhe dyerve me rimeso druri
- Sistemi audio Harman Kardon me fiber optike
- Ambient light (3 ngjyra ndricim i brendshem)
- Disqe te reja te sapo vendosura Breyton LS 2 21 me vlere 3400€ dhe goma te reja 4 stinet me vlere 800€
- Disqe 19 me goma dimri dhe per bore (80%)
- Sensor per presionin e gomave
- Airmatic me tre nivele (2 jastiqet e ajrit para bashke me amortizatoret te sapo vendosur te rinj)
- Sistemi AUTO HOLD (per mos levizjen e mjetit mbrapsht ne malore dhe ndalim ne trafik)
- Sistemi ECO (fiket vete ne trafik)
- Frigorifer
- Sensor per dritat, shiun, parkimin, navigator, karte memorie, bluetooth dhe shume opsione te tjera.
Mjeti eshte shume i vecante, dhe ne gjendje te perkryer. Ka mbi 6000 euro investim e sherbime ku vetem vaj e filtra, vaj kamio, karboncina dinamo e motorrino (me vlere mbi 1000€).
Dokumentat te paguara per 1 vit.
Vetem telefonata serioze, nderrim nuk behet.

Support Ukraine