Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Toyota Verso S

€8,900
2011' Toyota Verso S photo #1
2011' Toyota Verso S photo #2
2011' Toyota Verso S photo #3
2011' Toyota Verso S photo #4
2011' Toyota Verso S photo #5
2011' Toyota Verso S photo #6
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Toyota Verso - S
Vit Prodhimi 2011
Kambio Automatike me 6 raporte.
Makine ekonomike dhe komode ne maksimum per kategorine e saj. E pershtatshme per qytet dhe udhetime te gjata.
Kilometra 150 mije te verifikueshme, me liber sherbimesh dhe te kryera vetem nga nje perdorues i meparshem.
Gjendje e pergjithshme teknike e shkelqyer, Motor, kambio dhe pjese xhenerike ne gjendje perfekte.
Navigator dhe kamera parkimi.
Sinjale tek pasqyra.
Tapiceri ne gjendje perfekte.
Xhama te pasem te erresuar me lejen perkatese.
Goma te sapovendosura.
Dy celesa. E sapoardhur nga Italia(Milano) me dogane te paguar, gati per targim.
E disponueshme per cdo kontroll te deshiruar nga ana e te interesuarve

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 28 Mars 2023
Support Ukraine