2009' Toyota Verso photo #1
2009' Toyota Verso photo #2
2009' Toyota Verso photo #3
2009' Toyota Verso photo #4
2009' Toyota Verso photo #5
2009' Toyota Verso photo #6
6 foto

2009' Toyota Verso

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€7,800
Publikuar 14 Prill 2023ID: gb81Tp
I skaduar
1 vit, 1 muaj më parë

Information from the owner

Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2009' Toyota Verso

OKAZION
TOYOTA VERSO
KAMBIO AUTOMAT
VITI 2009
MOTOR 2.2 NAFTE
KM 200000 ME LIBER SHERBIMESH
FULL OPTION; MARSHE NE TIMON F1, TAVAN XHAMI, KAMERA, KLIMA, START / STOP, BLUETOOTH, AUX, SENSOR DRITASH DHE SHIU, XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL + PERDE, PILOT AUTOMAT ETJ
ME DOGANE TE PAGUAR
NE GJENDJE PERFEKTE
CMIMI 7800 EURO

Support Ukraine