Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Toyota Urban Cruiser

€7,200
2010' Toyota Urban Cruiser photo #1
2010' Toyota Urban Cruiser photo #2
2010' Toyota Urban Cruiser photo #3
2010' Toyota Urban Cruiser photo #4
2010' Toyota Urban Cruiser photo #5
2010' Toyota Urban Cruiser photo #6
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Toyota Urban Cruiser 1.4 Diesel 4 ✖️4
Vit Prodhimi 2010
Kambio manuale.
Kilometra 154 mije te verifikueshme, te kryera vetem nga nje perdorues i meparshem.
Gjendje e pergjithshme teknike e shkelqyer, Motor, kambio dhe pjese xhenerike ne gjendje perfekte.
Tapiceri ne gjendje perfekte.
Goma te reja.
Dy celesa. E sapoardhur nga Italia(Rimini) me dogane te paguar, gati per targim.
E disponueshme per cdo kontroll te deshiruar nga ana e te interesuarve

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 28 Mars 2023
Support Ukraine