2009' Toyota Urban Cruiser photo #1
2009' Toyota Urban Cruiser photo #2
2009' Toyota Urban Cruiser photo #3
2009' Toyota Urban Cruiser photo #4
2009' Toyota Urban Cruiser photo #5
2009' Toyota Urban Cruiser photo #6
6 foto

2009' Toyota Urban Cruiser

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€6,000
Publikuar 30 Qershor 2024ID: BPqqKQ

Information from the owner

Trupi: SUV - 4 dyer, 5 vende
Kushtet: Mirë
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike, 6 marsha
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2009' Toyota Urban Cruiser

Shitet Toyota Urban Cruiser 1.4 Nafte 4x4
Viti 2009
4x4 me buton
Kamio manuale
150 mij klm te dokumentuara
Kondicioner,klima
Xhama dhe pasqyra elektrike
4 goma te reja
Me targa dhe dokumentacion te paguar
Ardhur nga austria,perdorur 1.5 vite ne tirane
Shitet per arsye emigrimi.
Cmimi 6000 euro
cel.0693136577

Support Ukraine