Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2017' Toyota RAV4

€17,800
2017' Toyota RAV4 photo #1
Mosha: 6 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

SHITET TOYOTA RAV4 MOTOR 200CC NE SUPER GJENDJE DOKUMENTAT DERI NE DHETOR SENSOR PARA MBRAPA KAMER 360 GRAD GOMAT E REJA bejm dhe ndrrim me automat

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 8 Maj 2023
Support Ukraine