Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Toyota RAV4

€8,400
2011' Toyota RAV4 photo #1
2011' Toyota RAV4 photo #2
2011' Toyota RAV4 photo #3
2011' Toyota RAV4 photo #4
2011' Toyota RAV4 photo #5
2011' Toyota RAV4 photo #6
6 foto
I skaduar
3 muaj më parë
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E gjelbër

Shes Toyota Rav 4 motor 2.2 D4D me nafte .kambjo manuale 6 marshe .dogane e paguar .ngjyre jeshile e erret perla .viti 10.09.2011 .
Ka keto opsione :
Klima me 2 zona
2 celesa
ABS
Air Bag
4 Xhamat elektrik
Pasqyra elektrike dhe palosje
Sinjale ne pasqyre
Disqe alumini origjinal
Xhama te zinj origjinal nga fabrika
Komanda ne timon
4x4
Sallon lekure ngjyre e zeze
Sedile me ngrohje
Ndezje me buton Start-Stop
KM Origjinale
Makina eshte e paster e mirembajtur dhe ne gjendje shume te mire motorrike, xhenerike dhe estetike.
Gati per cdo lloj prove .
Cmimi 8400 euro eshte i diskutueshem

Support Ukraine