2011' Toyota RAV4 photo #1
2011' Toyota RAV4 photo #2
2011' Toyota RAV4 photo #3
2011' Toyota RAV4 photo #4
2011' Toyota RAV4 photo #5
2011' Toyota RAV4 photo #6
6 foto

2011' Toyota RAV4

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€9,800
Publikuar 21 Maj 2024ID: HgQJaf

Information from the owner

Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2011' Toyota RAV4

SHITET TOYOTA RAV4 VITI 2011 MOTORR 2.2 DIESEL KAMBIO AUTOMAT ME DOGANE TE PAGUAR MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE.MAKINA DISPONON KOMPJUTER BOARDI KOMANDA NE TIMON NAVIGATOR ORGJINAL LIMIT SHPEJTSIE MARSHE NE TIMON SESNOR SHIU SESNOR DRITASH SENDILE ME NGROFJE NDEZJE BUTON START STOP XHAMA TE ZI ORGJINAL ETJ

Support Ukraine