Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Toyota RAV4

€8,900
2011' Toyota RAV4 photo #1
2011' Toyota RAV4 photo #2
2 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet toyota rav 4 nat automat motorr 2.2/110kw taksat te paguera deri shtator 2024 shum ekonomik gomat e reja bejm dhe ndrrim me vetur cm 9200 i disk

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 16 Nëntor 2023
Support Ukraine