2009' Toyota RAV4 photo #1
2009' Toyota RAV4 photo #2
2009' Toyota RAV4 photo #3
2009' Toyota RAV4 photo #4
2009' Toyota RAV4 photo #5
2009' Toyota RAV4 photo #6
6 foto

2009' Toyota RAV4

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€7,400
Publikuar 30 Mars 2024ID: SYfCeq

Information from the owner

Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Kafe

Komente të shitësit rreth 2009' Toyota RAV4

Toyota Rav 4 me motor 2.2 nafte D4D 4x4 .kambjo manuale me 6 marshe. me dogane te paguar .ngjyre gri erret. viti 22,10,2009.
Makina ka Klima me 2 zona, ABS, Air Bag, 4 Xhamat elektrik, Pasqyra elektrike dhe palosje, Disqe alumini origjinal, Kambjo manuale me 6 marshe, Xhama te zinj origjinal nga fabrika, Komanda ne timon, Pilot automatik, Navigator te madh + Android, 4x4 + buton Lock, KM Origjinale me liber, Sallon lekure, Sedile me ngrohje,
Makina eshte e paster dhe e mirembajtur si brenda edhe jashte
Mund ti beni cdo lloj prove dhe kontrolli me mekanik
Cmimi 7400 euro eshte i diskutueshem

Support Ukraine