2008' Toyota RAV4 photo #1
2008' Toyota RAV4 photo #2
2008' Toyota RAV4 photo #3
2008' Toyota RAV4 photo #4
2008' Toyota RAV4 photo #5
2008' Toyota RAV4 photo #6
6 foto

2008' Toyota RAV4

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€6,500
Publikuar 2 Prill 2024ID: sVhQwz

Information from the owner

Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2008' Toyota RAV4

📂Marka: TOYOTA
📂Modeli: RAV 4
📁FULL OPTION
📂Viti: 20O8
📂KM: 185.513 ( ORGJINALE )
📂Motorri: 2.2 (ekonomike)
📂L.djegse: Naft ( diesel )
📂Trasmesjoni: Manual
📁6 Marshe + R
📁Opsionet:
📁START/STOP
📁Keyless go
📁Limitator shpejtesie
📁Sallon lekur shume i paster
📁Komanda ne timon
📁Dritat kseno inteligjente
📁2 celsa
📁Pilot Automatik
📁Sensor shiu
📁Sensor gomash
📁Disqe alumin
📁Goma te reja 95%
📁Klima ne 2 zona
📁Ngjyra e sallonit e zeze
📁Mbyllje Elektrike
📁Sensore parkimi
📁Sendilje me ngrohje
📁Sendilje me memorje
📁Timon elektrik/memorje/ngrohje
📁Xhama te zi mbarapa orgjinal
📁Klima dixhitale
📁AUDIO , RADIO , NAVI , Bluetooth,
📁Aux, Usb, Bagazhier, Sd, Dvd
📂MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE
📁SHUME E PASTER SI BRENDA DHE JASHTE
📂ME TARGA SHQIPTARE TE PAGUARA PER 1 VITE
🆘Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
📂CMIMI OKAZION : 6.500 € ( I DISKUTUESHEM & MUNDESI NDERRIMI )
ℹ️Për më shum informacion kontaktoni ne Tel
✅WhatsApp
🚘📍LUSHNJE

Support Ukraine