Shto te të preferuarat

2007' Toyota RAV4

€7,500Disk.
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Toyota RAV4 në Tiranë, Shqipëri
  • 2007 Toyota RAV4 në Tiranë, Shqipëri - 2
  • 2007 Toyota RAV4 në Tiranë, Shqipëri - 3
  • 2007 Toyota RAV4 në Tiranë, Shqipëri - 4
  • 2007 Toyota RAV4 në Tiranë, Shqipëri - 5
  • 2007 Toyota RAV4 në Tiranë, Shqipëri - 6
Trupi: Fuoristradë - 4 dyer, 5 vende
Kushtet: Shkëlqyeshëm
Pronarët e mëparshëm: 1
Kilometrazhi: 185000 km
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë metalik
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Pasqyrë me Kontroll Elektrik, Siguresa Automatike Dyersh, Timon Hidraulik, Xhama të zinj (ose me ngjyrë), Kontroll Automatik i Shpejtësisë, Kontroll i Dyfishtë Klimaterik, Sedile me Nxehtësi, Sedile me Kontroll Elektrik
I jashtëm: Goma të reja, Drita mjegulle, Vend për bagazhet, Fshirse e pasme, Mbulesa Bagazhit të zgjatur
Sigurie: Kundërbllokim Frenimi, Airbag-u i Shoferit, Airbag-u i Pasagjerit, Sensorët Rezervë, Pasqyrat me Sinjal, Kontrolli i Tërheqjes
Elektronikë: Radio AM/FM , Lexuesi i DVD-ve, Ndërruesi i CD-ve, Kasetofoni me CD, Bluetooth, Sistem Lundrimi, Ndihmesë Parkimi, Kamera Rezervë, Kompjuteri Kilometrazhit/Largësisë

Shitet Toyota RAW4 4x4 e vitit 2007, ne gjendje shume te mire pune, tapiceri lekure, klima, pilot automatik, sensore parkimi dhe kamera parkimi, letra te paguara deri ne shkurt 2021.
Cmimi I diskutueshem.
Kontakt 0692269749.

  • 069Tregoni telefonin
  • afrim
  • Tiranë
  • 2 Nëntor 2020