Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' Toyota RAV4

€6,350
2006' Toyota RAV4 photo #1
2006' Toyota RAV4 photo #2
2006' Toyota RAV4 photo #3
2006' Toyota RAV4 photo #4
2006' Toyota RAV4 photo #5
2006' Toyota RAV4 photo #6
6 foto
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Toyota rav 4 me nafte 2.2, foristrad 4×4 me 200.000 km origjinale me garanci dhe liber sherbimesh, viti 2006, kamio manuale, ngjyra gri e erret, sedilje lekure me ngrohje elektrike, radio cd me karikator 6 cd, klimatizator bi zone, kompjuter bordi, pilot automatik, sensor parkimi, xhama te zinj origjinal, ndezja me buton start, dorezat me sensor prekje, kater xhamat dhe pasqyrat elektrike me palosje, disqe alumin. Makina ne gjendje shume te mire teknike dhe cdo gje funksionale. Cmimi 6350 €uro me dogan te paguar.

  • 069Tregoni telefonin
  • VlorĂ«
  • 2 Shtator 2023
Support Ukraine