Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Toyota Rav 4

€10,200
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

SHITET TOYOTA RAV 4 AUTOMAT MOTORR 2.2 D CAT VITI 2011 ME DOGANE TE PAGUAR MAKINA ESHT NE GJENDJE TE MIRE .MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE MAKINA DISPONON MARSHE NE TIMON KOMANDA NE TIMON LIMIT SHPEJTESIE PASQYRA ME PALOSJE DHE ANTI VERBUESE SENDILJE ME LEKUR DHE KAMOSH ELEKTRIKE DHE ME NGROFJE 4 XHXMAT ELEKTRI XHAMAT E ZI ORGJINALE TE FABRIKES SESNOR PARKIMI SESNIR DRITASH SENSOR SHIU ETJ

  • 069Tregoni telefonin
  • Kavajë
  • 25 Dhjetor 2022
Support Ukraine