Shto te të preferuarat

2010' Toyota Rav 4

€12,900
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2010 Toyota Rav 4 në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

TOYOTA RAV4,VITI 2010,2.2 D-CAT NAFTE,KAMBIO AUTOMATIKE,START AND STOP,KEYLESS GO,KLIMA BIZONE,SEDILJE ELEKTRIKE ME NGROHJE,BAXHA XHAMI,4X4,KOMANDA NE TIMON,PILOT AUTOMATIK,MARSHE NE TIMON,SALLON LEKURE,XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL,NAVIGATOR-CD-AUX-BLUETOOTH,KAMERA PARKIMI,PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE ETJ,NE GJENDJE TE SHKELQYER MOTORRIKE DHE VIZUALE,DOKUMENTA TE PAGUARA PER NJE VIT,SHOQEROHET ME 4 GOMA TE TJERA REZERVE,2 CELESA ME PULT,174.700 KM.CMIMI:12.900 EURO.FALEMINDERIT
INFO:0684161077

Shiteni Makinën Tuaj