Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Toyota Rav 4

€10,500
5 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

SHITET TOYOTA RAV 4 VITI 2010 TARGUAR PER HER TE PAR KORRIK 2021 IMPORTUAR NGA GJERMANIA SERDILJE LEKUR DHE KAMOSH

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 23 Gusht 2022
Support Ukraine