Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Toyota Rav 4

€8,700
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

SHITET
-Toyota Rav-4 -2009
-186.000 Km
-2.2 Naft
-Automatike
-Me dogane te paguar
-8700 Euro
-0676888666
-Durres
4X4
FULL OPTION
- Makina eshte ne gjendje te mire xhenerike dhe motorrike.
186.000 km
Ardhur nga Gjermania
Me Dogane te paguar
Motorr 2.2 Naft
Viti 2009
Kamio Automatike
Ndezje start/stop
Goma Ne gjendje perfekte
Opsion Sport/Comfort
Timon Sport
Marshe ne timon F1/F2
Komando ne timon
Sensor parkimi mrapa
Kamer parkimi origjinale e ndodhur ne pasqyr
Tapiceri lekure ngjyr te zez
Hapje dhe mbyllje dyersh me buton
Sendile elektrike
Sendile me ngrohje
4 Dyer
4 Xhama elektrike
Xhama te zinj origjinal
Radio,Cd,Aux
Klima tronik
Pasqyra me palosje
Pasqyra elektrike
Sensor shiu
Drita automatike
2 Celsa me pult
E paster si nga jasht dhe brenda
Gati per cdo lloj prove

  • 067Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 28 Dhjetor 2022
Support Ukraine