Shto te të preferuarat

2008' Toyota Rav 4

€7,900
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2008 Toyota Rav 4 në Korçë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike

Makina eshte ne gjendje shume te mire si nga ana motorike dhe xhenerike te gjitha sherbimet e bera tek Toyota ne Tirane me fatura perkatese km.19800 origjinale te gjitha te shenuara ne liberin e makines mund ti kontrolloni dhe ne koncesionaret perkates. Makina posedon. Ndezje Startstop.Fenera bixenon.Pasqyra elektrike.klima.Sallon lekure.Sedilje me ngrohje.Limitator shpejtesie.kasetofon Navi, Dvd,Cd, Mp3.Kamera parkimi origjinale te makines.Makina me dokumenta te paguara deri ne gusht 2020.Nr.kontakti.0692457447.