Shto te të preferuarat

2007' Toyota Rav 4

€7,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Toyota Rav 4 në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 185000 km
Zhvendosje: 2200 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Toyota RAW4 4x4 e vitit 2007, ne gjendje shume te mire pune, tapiceri lekure, klima, pilot automatik, sensore parkimi dhe kamera parkimi, letra te paguara deri ne shkurt 2021.\\r\\nCmimi I diskutueshem.\\r\\nKontakt 0692269749.\\r\\n\\r\\n\\r\\n

  • 069Tregoni telefonin
  • afrim
  • Tiranë
  • 12 Nëntor 2020