Shto te të preferuarat

2007' Toyota Rav 4

€6,600
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Toyota Rav 4 në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike

Toyota Rav4 2007. 2.2 Nafte Manual. Start/Stop. (Ndizet pa çels) Pilot automatik. 156.000 KM. ORIGJINALE. Sallon lekure. Sedilje me ngrohje, dhe elektrike. Sensor parkimi para/mbrapa. Pasqyra me palosje. Xhama te zinje mbrapa. E sapo ardhur, me dogane te paguar. Gati per targa. Cmimi. 6600€ Cel. 0696669622

  • 069Tregoni telefonin
  • Xx
  • Tiranë
  • 23 Nëntor 2019
Shiteni Makinën Tuaj