Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Toyota RAV4

€6,700
6 foto
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Toyota Rav 4 Luxury 4×4, 2.2 nafte prodhuar ne 21.12.2007 me 163.272 km( Nje pronar), kambio manuale me 6 marshe, start-stop(ndizet me buton), klimatizator, sedilje elekrike lekure me ngrohje, sensor parkimi para dhe pas, navigator, komanda ne timon,limitator sheitesie, xhama te erret fabrike,etj.

  • 069Tregoni telefonin
  • Lushnjë
  • 27 Shkurt 2023
Support Ukraine