Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' Toyota Rav 4

€5,500
3 foto
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet toyota rav 4 ne super gjendje e targuar para 2 vitesh dhe e perdorur vetem per muajn gusht pasi un jetoi ne itali dokum deri ne maj 2023

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 30 Nëntor 2022
Support Ukraine