Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2006' Toyota Rav 4

€5,700
  • 2006 Toyota Rav 4 në Tiranë, Shqipëri
  • 2006 Toyota Rav 4 në Tiranë, Shqipëri - 2
  • 2006 Toyota Rav 4 në Tiranë, Shqipëri - 3
Kilometrazhi: 235000 km
Zhvendosje: 2200 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Blu

Viti 2006, Transmetuesi Manual, Karburanti Dizel
Naftë, Ngjyra Blu e erret, Vend ndodhja Tiranë, Struktura e veturës SUV, sedilje lekure,ne gjendje shume te mire dhe e mirembajtur,xhama te zinj nga fabrika, pilot automatik,komanda ne timon, sensor parkimi,klima ne dy zona, 4x4,pasqyra me palosje, sedilje me ngrohje etj.

  • 067Tregoni telefonin
  • Gezim
  • Tiranë
  • 20 Nëntor 2021