Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2006' Toyota Rav 4

€5,700
  • 2006 Toyota Rav 4 në Tiranë, Shqipëri
  • 2006 Toyota Rav 4 në Tiranë, Shqipëri - 2
  • 2006 Toyota Rav 4 në Tiranë, Shqipëri - 3
  • 2006 Toyota Rav 4 në Tiranë, Shqipëri - 4
  • 2006 Toyota Rav 4 në Tiranë, Shqipëri - 5
Kilometrazhi: 235000 km
Zhvendosje: 2200 cc
Karburanti: Elektrik
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Blu

Toyota Rav4, 2006, manuale, nafte, xhama elektrik, pasqyra me palosje elektrike, xhama te zinj origjinal nga fabrika, ngjyra gri e erret ne blu, sedilje lekure, sallon i zi, sedilje me ngrohje, ftohje ne dy zona, klima, dy pulte, sensor parkimi, sensor shiu, 4x4, liber servisi, ne gjendje shume te mire xhenerike dhe e mirembajtur, me taksa te paguara deri ne prill 2022.

  • 067Tregoni telefonin
  • Gezim
  • Tiranë
  • 25 Nëntor 2021