Shto te të preferuarat

2006' Toyota Rav 4

€6,300
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2006 Toyota Rav 4 në Lushnjë, Shqipëri
I skaduar
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Toyota Rav 4 me motorr 2.2 nafte D4D .kambjo manuale me 6 marshe . me dogane te paguar .ngjyr gri
Makina ka 2 celsa origjinal dhe mbyllje me pult . Klima me 2 zona . ABS .Air Bag ,komanda ne timon ,pasqyra elektrike , disqe alumini . gomat shume te mira .
Tapiceria eshte shume e paster dhe pa gervishtje .
Gjithcka ne makine eshte funksionale .
Ne gjendje shume te mir motorrike .xhenerike dhe estetike .
Mund ti beni cdo lloj kontrolli dhe prove me mekanik
6300 euro
Cmimi eshte i diskutueshem Tel 0694645772

Shiteni Makinën Tuaj