Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' Toyota Rav 4

€5,400
3 foto
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

ShitetcToyota Rav 4 motorr 2.2 naft ne super gjendje e targuar para 2 vitesh dhe e perdorur vetum per pushime ne muajn gusht dokum deri ne maj 2023

  • 067Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 20 Nëntor 2022
Support Ukraine