Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2001' Toyota Land Crusier

€14,900
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 21 vjet
Kilometrazhi: 30000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Toyota Land Cruiser 3.0 D4D viti 2001 kamio automatike , OFF Road,parakolp dhe prapakolp hekuri,organello,full led ,kamer parkimi ,ekran touchscreen android,bluetooth,internet,zgara lart dhe shkalle anesore,sedilje me ngrohje para dhe mbrapa,tapiceri e paster,full option e mbajtur per qejf…Dokumenta te rregullta shqiptare

  • 069Tregoni telefonin
  • Pogradec
  • 10 Tetor 2022
Support Ukraine