Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Toyota Corolla Verso

€5,000
4 foto
Trupi: SUV - 5 dyer, 5 vende
Kushtet: Mirë
Pronarët e mëparshëm: 2
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 195000 km
Karburanti: Benzinë + LPG
Transmision: Mekanike, 5 marsha
Ngjyra e jashtme: Gri metalik
Elektronikë: Radio AM/FM, Kasetofoni me CD

Makina ka qene perdorim familjar, i jane bere sherbimet me vaj dhe pjese nga jashte gjithmone . Sapo ka bere kolaudimin i jane prere taksat dhe xhama te zinj me letra per 5 vjet. Shitet sepse kam marr modelin e ri me kambio automat .

  • 067Tregoni telefonin
  • Altin
  • Tiranë
  • 11 Nëntor 2022
Support Ukraine