Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2005' Toyota Corolla Verso

€5,900
2005' Toyota Corolla Verso photo #1
2005' Toyota Corolla Verso photo #2
2005' Toyota Corolla Verso photo #3
2005' Toyota Corolla Verso photo #4
2005' Toyota Corolla Verso photo #5
2005' Toyota Corolla Verso photo #6
6 foto
Mosha: 18 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Ne super gjendje pune,
Me fraksion te ri te sapo vene.
e paster brenda dhe jashte,
Makine familjare e njohur si makinat më pa probleme ne planet.
Motorr TOYOTE 1.8L VVT-I me ekonomiku benzin/gaz i prodhuar ndonjehere.
100% gaz, Impjanti i Gazit Lavato, punon si makine e re.
super ekonomike, Tirane - Sarande apo Tirane - Prishtine 30mij lek te vjetra vajtje ardhje,
makinat me nafte harxhojne rreth 120mij lek per kte rruge.

Kjo makine më ka kursyer 5000€ karburant per 2 vite
7 vende, makine per Familje Te Madhe ose per Taxi, shume ekonomike.
Makina ka 230km, Pa asnje problem motorr mekanik xhenerik#
Nuk ka nevoje per asnje sherbim, vaj e filtra te sjell nga jashte te sapo nderruara.
Nderrohet me forestrade 4x4 kamje automatike...

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 29 Mars 2023
Support Ukraine