Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2015' Toyota Avensis

€11,900
2015' Toyota Avensis photo #1
2015' Toyota Avensis photo #2
2015' Toyota Avensis photo #3
2015' Toyota Avensis photo #4
2015' Toyota Avensis photo #5
2015' Toyota Avensis photo #6
6 foto
Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

TOYOTA CAMRY SE VITI 2015 KAMJE AUTOMAT MOTOR 2.5 BENZIN GAZ ( 4 PISTONA VVTI) IMPJANT GAZI LANDI RENZO, MARSHE NE TIMOM F1, KOMANDA NE TIMOM PILOT AUTOMATIC VOICE CONTROL, BLUETOOTH USB AUX, NAVIGATION, CAMERA PARKIMI, CLIMA BI ZONA, SUPER EKONOMIKE ME ECO DHE KONSUM SHUME TE ULET
DISQE ALUMIN GOMA TE REJA
GJENDJE PERFEKTE
MUNDESI NDRRIMI
SHITET NDERROHET

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 22 Prill 2023
Support Ukraine