Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2005' Toyota Avensis

€3,800
6 foto
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Blu

Shitet Toyota Avensis 2.0 benzine.Makina eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoje per asnje sherbim .Cdo gje i eshte bere ne kohe dhe me pjese origjinale .Dokumentat e paguara .Shitet per arsye ndrim kategorie . Cmimi i pa diskutushem

Support Ukraine