Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Toyota Auris

€4,900
2011' Toyota Auris photo #1
2011' Toyota Auris photo #2
2011' Toyota Auris photo #3
2011' Toyota Auris photo #4
2011' Toyota Auris photo #5
2011' Toyota Auris photo #6
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Blu

Toyota Yaris 1.4 Diesel
Vit Prodhimi 2011
Kambio manuale
Kilometra 142 mije te kryera vetem nga nje perdorues i meparshem
Euro 5
Gjendje e pergjithshme teknike e shkelqyer, Motor, kambio dhe pjese xhenerike ne gjendje perfekte.
Klimatronik
Stereo Touch Screen
Tapiceri ne gjendje fabrike.
Disqe alumini 15’
Goma ne gjendje te mire
Xhama te pasem te erresuar me lejen perkatese
Dy celesa. E sapoardhur nga Italia(Cuneo) me dogane te paguar, gati per targim.
E disponueshme per cdo kontroll te deshiruar nga ana e te interesuarve

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 25 Mars 2023
Support Ukraine