Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Toyota Auris

€5,600
2010' Toyota Auris photo #1
2010' Toyota Auris photo #2
2010' Toyota Auris photo #3
2010' Toyota Auris photo #4
2010' Toyota Auris photo #5
2010' Toyota Auris photo #6
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet Toyota Auris me letrra dhe sherbime te sapo kryera

Support Ukraine