Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Toyota Auris

€5,900
2010' Toyota Auris photo #1
2010' Toyota Auris photo #2
2010' Toyota Auris photo #3
2010' Toyota Auris photo #4
2010' Toyota Auris photo #5
2010' Toyota Auris photo #6
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

🚘 Toyota Auris
⛽️ 1.4 Nafte Shum Ekonomike (motor me zinxhir)
✅ EURO 4 ✅
⚙️ Kambio Manuale 6+R
🛣 219.000 Kilometra
🗓 Viti 29,11,2010
🧾 Me dogane te paguar
Goma te reja Sensor Parkimi
Kondicioner Klima ,Komando Timon ,Xhama elektrik ,pasqyra me palosje ,fener me lupa
Ne gjendje shum te mire dhe e paster si makin.Super mjet.
🏷 Cmimi : 5,900€ i diskutueshem
📍 Adresa : Mëzez ,Tirane (Prane Top Channel ose mbrapa Casa Italia)

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 4 Tetor 2023
Support Ukraine