2009' Toyota Auris photo #1
2009' Toyota Auris photo #2
2009' Toyota Auris photo #3
2009' Toyota Auris photo #4
4 foto

2009' Toyota Auris

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€5,500
Publikuar 13 Maj 2024ID: 6XaaJU
  • Fier
  • 069Tregoni telefonin

Information from the owner

Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Kafe

Komente të shitësit rreth 2009' Toyota Auris

Shes toyota auris 1.4 naft ne gjendje shum te mir si nga jasht dhe nga brenda mund te kontrolloni ku te doni te gjitha letrat te sa po bera shitet 5500 Euro Dhe ndrohet plus minus diferenc

Support Ukraine