Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Toyota Auris

€4,800
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Blu

SHITET
Toyota Auris-2008
192.000 Km
1.4 Naft
-Manual
Me dogane te paguar
4800 Euro

-Lagja 14 Shkozet/Durres Posta Nishtulles

Makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike.
E Sapoardhur nga Gjermania
Me dogane te paguar
Viti 2008
Motorr 1.4 Naft D-4D shume ekonomik
4 Xhama elektrik
Komando ne timon
Fener me lupa
Sensor parkimi
Pasqyra elektrike
Goma me disqe ne gjendje perfekte
Tapiceri ngjyr te zez te shum e paster
Celsa me pult
Radio,Cd,Aux
Klima tronik
Gati per cdo lloj prove

  • 067Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 21 Shkurt 2023
Support Ukraine