Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Toyota Auris

€4,600
5 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike

TOYOTA AURIS
VITI 2008
MOTORR 2.0 NAFTE
280.000 KM
KAMBIO MANUAL 6+R
LETRAT E PAGUARA PER NJE VIT
MAKINA E SHPEJTE DHE EKONOMIKE
CMIMI:4600€
MUNDESI NDERRIMI

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 27 Janar 2023
Support Ukraine