Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2008' Toyota Auris

€5,700
5 foto
Kilometrazhi: 120000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike

Okazion! Shitet Toyota Auris viti 2008, 2.2 naft D4D, kambio manual, 126000 kilometra origjinale, timon lekure, komanda ne timon, pasqyra elektrike me palosje, cruise control A/C clima digitale, clima bizonale, smart key, Start&Stop, fenere me lupa, drita xenon, fenere me larje, disqe alumini, goma te reja 70% , etj etj. Makina ehste ne gjendje te shkelqyer mekanike xhenerike pasi qe jane bere sherbimet ne kohe, po ashtu edhe ne interior dhe eksterior.cmimi 5700 € i diskutueshem. Per me teper kontaktoni ne 0696426944 ose 0689066066 po ashtu mund edhe te na ndiqni ne instagram dhe facebook ne e2eAutoAgency

  • 069Tregoni telefonin
  • Kavajë
  • 25 Maj 2022
Support Ukraine