Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Toyota Auris

€6,500
2008' Toyota Auris photo #1
2008' Toyota Auris photo #2
2008' Toyota Auris photo #3
2008' Toyota Auris photo #4
2008' Toyota Auris photo #5
2008' Toyota Auris photo #6
6 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

SHITET TOYOTA AURIS
•motor 1.4.super gjendje
•manual 5+1 marshe
•goma te reja
•serviset te sapo kryera
•vaj filtra te sapo te ndruara
•makina ka 167000 km origjinale me liber servisi
•makina eshte ne super gjendje,super e paster si brenda dhe jashte makine •e perdorur vetem nga nje dore
•taksa letra te paguara deri ne tetor 2024 •kolaudimi deri tetor 2025
•makina eshte regjistruar per here te pare ne 7 tetor 2023
•full ekstra kseno navi •xhama te zi me leje 5 vjecare,cdo gje funsionale

  • 067Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 12 Tetor 2023
Support Ukraine