2007' Toyota Auris photo #1
2007' Toyota Auris photo #2
2007' Toyota Auris photo #3
2007' Toyota Auris photo #4
2007' Toyota Auris photo #5
2007' Toyota Auris photo #6
6 foto

2007' Toyota Auris

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€4,400
Publikuar 30 Prill 2024ID: oIvxsX

Information from the owner

Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2007' Toyota Auris

Viti 2007
Kambio Manual 6 Marsha
Motorri 2.2nafte 177 hp
213000 km originale ( te certifikuara )
Klima dixhitale me 2 zona
Pasqyra elektrike+tharje+erresim
Feneret me Lupa+larje feneresh
Dritat Xenon
ESP, ABS
Navi origjinal Toyota me Touch
Sensore parkimi para dhe mbrapa
Sensore dritash me drita automatike
Sensore shiu
Serdile me ngohje
Pilot automatik+Limitator shpejtesie
Xhamat e zinj
Hapie-mbyllje qendrore
Start stop (ndezje me buton)
Keyless Go (hapet dhe mbyllet pa celes)
Komanda ne timon
Tapiiceri rrobe shume e paster
çmimi 4400 € pak i diskutueshem .
Jepet me te drejte kontrolli tek mekaniku juaj .
Dogana e paguar gati per targa.

Support Ukraine