Shto te të preferuarat

2007' Toyota Auris

€5,200
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Toyota Auris në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Makina sa po ka ardh nga gjermania me dogan te paguar , eshte ne gjendje perfekte si nga ana mekanike dhe vizuale ,ka 230273 km origjinal te veta me liber servisi ce dispono gjith sherbimet e nevojshme, eshte shume ekonomike per me shum info mund te tel0693188781

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 12 Nëntor 2020