Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2005' Suzuki Swift

€3,500
2005' Suzuki Swift photo #1
2005' Suzuki Swift photo #2
2005' Suzuki Swift photo #3
2005' Suzuki Swift photo #4
2005' Suzuki Swift photo #5
2005' Suzuki Swift photo #6
6 foto
Mosha: 18 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Portokalli

Mundesi nderimi 🚗🚗
🚘𝙈𝙖𝙧𝙠𝙖 : Suzuki swift
📆 𝙑𝙞𝙩𝙞: 2005
🚀 𝙈𝙤𝙩𝙤𝙧𝙧: 1.3 me zinxhir
⛽ 𝙆𝙖𝙧𝙗𝙪𝙧𝙖𝙣𝙩𝙞: benzin + gaz
®️ 𝙆𝙖𝙢𝙗𝙞𝙤:manuale 5+R
📶 𝙆𝙢:200 mij te vetat origjinale dhe te verifikuara.

📍𝙑𝙚𝙣𝙙𝙣𝙙𝙤𝙙𝙝𝙟𝙖:tirane
🗂𝙄𝙣𝙛𝙤𝙧𝙢𝙖𝙘𝙞𝙤𝙣𝙚 𝙨𝙝𝙩𝙚s
Makina eshte ne gjendje shum te mire motorike xhenerike dhe vizuale shum e paster
Makina posedon goma te mira komanda ne timon xhama elektirk pasqyra Elektrike dhe me ngrohje
Sendilje me ngrohje radio cd
Xhamat e zinj me leje 5 vjeçare
Kolaudim te ber per 2 vjet letra taksa xhdo gje e prer dhe e paguar xhdo gje me flet garancie
Bombula e gazit me garanzi 4 vjeçare dhe esht akoma ne garanci.
Makina esht e mirmbajtur mir dhe me xhdo sherbim ne kohe
Shum shum ekonomike per me shum info tel
Pranoj edhe ndërim me makin tjeter plus diferencen nga ana ime.
Çmimi 3500 euro 🚘

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 26 Tetor 2023
Support Ukraine