Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Suzuki Splash

€4,100
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E gjelbër

Suzuki splash, 2008, 1.3 nafte,manuale,shume ekonomike, 159.000 km, makina eshte ne gjendje te mire si nga ana vizuale ashtu dhe nga ana teknike, disqe te derdhura, goma te reja, xhama elektrik,pasqyra me ngrohje,mbyllje centralizat,komanda ne timon,pc bordi,sedilje me ngrohje,sensor parkimi,disponon 2 celsa,e ardhur nga Gjermania, e sapo targuar, e gatshme per cdolloj prove

  • 067Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 4 Nëntor 2022
Support Ukraine