2011' Suzuki Kizashi photo #1
2011' Suzuki Kizashi photo #2
2011' Suzuki Kizashi photo #3
2011' Suzuki Kizashi photo #4
2011' Suzuki Kizashi photo #5
2011' Suzuki Kizashi photo #6
6 foto

2011' Suzuki Kizashi

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€7,800
Publikuar 28 Qershor 2024ID: 9PdMg3

Information from the owner

Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2011' Suzuki Kizashi

Suzuki Kizashi 2.4.Benzin-Gaz.AUTOMAT.
🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭
-E importuar nga zvicra-zyriu
-Cmimi 7800 Euro...
-Me te gjitha letrat e prera
-Suguracion 19/02/2025
-Taksat 27/03/2025
-Kolaudim 28/03/2026
-Impjanti gazit shenuar ne leje
- Sherbimet i jan ber ne kohe
- Vaj filtra
- Ferrota para mbrapa te reja
-Te dhenat teknike
-Data e pare e regjistrimit.31/05/2011
-Kilometra te pershkruara. 182 Mij
-ORIGJINALE..
-Me liber sherbimesh..
-Motorr: Benzine 2400 CC me 4 pistona
-Motorr me zinxhir
-Makina eshte 4×4 me buton
-Kamjo AUTOMAT
-Marshet ne timon F1
-Pilot automatik (Cruiser control)
-Ndezja Start&Stop
-Ky less go
-Fuqija:131. Kw(178.kf)
-Konsumi karburantit 10.5/7.1/8.1/(urban/autostrad/total)
-Me gaz i pa perfillshem..
-Sallon lekure
-Bazha xhami larte ne gabin me hapje
-Euro 5
-Numri dyerve 5
-Numri veneve 5
-Ngjyre blu metalizate
-Klima
-Radjo CD Bluetooth USB
-Komanda ne timon
-Mbeshtese krahu..
-Xhamat e mbrapem te erresuar fabrikisht
-Sensor parkimi para dhe mbrapa
-Disqe alumini
-Gomat te mira
-Timon hidraulik
-Dritat xenon
-Larese fenerash
-Dritat automat
-Drita mjergulle poshte
-Sediljet e par me ngrohje
-Sedilhet me memorje
-Sedilje elektrike
-Xhamat me komandimt elektrik sebashku me pasqyrat
-Pasqyrat me palosje
-Hapje qendrore me pult
-Makina hapet vetem me prekje,mjafton te mbahet celesi prane..!!!
-Makina eshte ne SUPER GJENDJE edhe shum e paster..shum e vecante dhe e bukur
Shum komode dhe mjafte e shpejte
-TIP TOP
Per me shum info

⛔ Nuk bejme nderrim ⛔

Support Ukraine