Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Suzuki Grand Vitara

€5,600
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shes Suzuku Grand Vitara viti 2008 ,motor 1.9 nafte 4x4 me ridoto 4H & 4L
-KAMBIO MANUALE
-KLIMA
-KOMANDA TIMON
-PASQYRA ELEKTRIKE
-SENSOR DRITASH + SHIU
-SENSOR PARKIMI
-SISTEM AUDIO CD MP3 AUX
-DISQE ALUMINI
-TE 4 GOMAT TE REJA
-KOMPJUTER BORDI
-2 CELSA ORIGJINAL
- HAPJE - MBYLLJE ME PULT
-SISTEM RRESHKITJE DHE DISHEZE
Makina eshte shume e paster dhe e mirembajtur si brenda edhe jashte , te gjitha funksionale dhe origjinale
E gatshme per cdo lloj prove

Cmimi 5600 € diskutohet

  • 069Tregoni telefonin
  • Lushnjë
  • 8 Dhjetor 2022
Support Ukraine