Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2014' Skoda Yeti

€11,499
2014' Skoda Yeti photo #1
2014' Skoda Yeti photo #2
2014' Skoda Yeti photo #3
2014' Skoda Yeti photo #4
2014' Skoda Yeti photo #5
2014' Skoda Yeti photo #6
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

PRSH , KAME NE SHITJE NJE SKODA YETI TE SA PO ARDHUR NGA ZVICRA , MAKINA ESHTE E CDOGANUAR E GACME PER TA TARGUAR , MAKINA GEZON NJE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE , NGA ANA VIZUALE ESHTE SH E PASTER , PA NDRYSHK DHE PA AKSIDENT , DISPONOJ CDO FOTO TE BLERJES TE MAKINESH NE ORIGJINE , GJITHASHTU MAKINA DISPONON DHE SHUME OPSIONE TE CILAT DO I LEXONI ME POSHT !
MOTORR 2.0 LITERSH ME 110 KW
KAMBIO AUTOMATIKE ME 6 MARSHE DSG
4 ✖️ 4 AKTIVE INTELIGJENTE SI PAS RRUGES
FENER BI XENON
FENER ME LED AKTIVE GITHMON
STOPA LED MBRAPA
SENSOR PARKIMI PARA/MBRAPA
NAVIKATOR SISTEM AKTOVE
AUDIO CD USB AUX TEL BLUTUTH FM
KLIMA BI ZONE
NGROHESE SENDILJESH PARA
SISTEM OFF ROAD
XHAMA TE ZI ORIGJINAL
NGROHJE PASQYRASH
MBULLJE PASQYRASH
TAPICERI DIZANJE COPE SH E REHACME
MBULES BAGAZHI
XHAMAT ME BUTONA
KOMPJUTER BORDI
TIMON ME SH FUKSIONE
DRRITA AUTOMATIKE
SENSOR SHIU
SENSOR GOMASH
DISQE 17 ME GOMA CONTINENTAL
FILTER PARTIKOLAR EURO5
SISTEM AUTOPOLANTESH ME 8 Bokse
BINARET SIPER ME TAVAN
PROGRAMI SI SITEMIT ESP
DRRITE E INTEGRUAR NE PASQYREN E JASHME
SISTEMI I FRENIMIT ABS
BEDALE INOKSI SPORT
SENDILJE MBRAPA ME PALOSJE
DY CELSA POSEDON MAKINE
INPORTUAR NGA ZVICRA
NGJYR E ZEZE KRISTALINE
DJE E ARDHUR , FALEMINDERIT

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 23 Maj 2023
Support Ukraine