Shto te të preferuarat

2013' Skoda Yeti

€9,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2013 Skoda Yeti në Tiranë, Shqipëri
Kilometrazhi: 70000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Skoda Yeti viti fundi i 2013-Me 70 000 km orgjinale. Motor 1.2 benzine. Kambio automatike. Gomat e reja. Bateri e re. Sherbimet e sapo bera. Nuk ka nevoje per asgje. 2 celesa origjinale. Kondicioner.-klima Navigator i madh me karte memory me i shtrenjti ne llojin e vet. Sensor parkimi me ekran origjinale. Dhe shume opsione te tjera. Makine super ekonomike. Makine shume e paster brenda e jashte. Jo duhan pires. Jap garanci per cdo gje. Cmimi shume pak i diskutueshem.

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 4 Tetor 2020