Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2017' Skoda Octavia

€9,890
2017' Skoda Octavia photo #1
2017' Skoda Octavia photo #2
2017' Skoda Octavia photo #3
2017' Skoda Octavia photo #4
2017' Skoda Octavia photo #5
2017' Skoda Octavia photo #6
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 6 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

SKODA OCTAVIA III 1.6 NAFT 2017 SUPER GJENDJE
CMIMI: 9.890€
TEL: 0686577337
SKODA OCTAVIA III
SUPER GJENDJE
1.6 NAFT
VITI PRODHIMIT 2017
225.000 KILOMETRA ORIGJINALE
KAMBIO AUTOMATIKE 7G
AWD
ME DOGAN TE PAGUAR
E TARGUAR
XHAMA TE ZINJ
FENERA/STOPA FULL LED
XENO/BI-XENO
SALLON 100% I PASTER
TAPICERIA SHUM E PASTER
KONDICIONER
KLIMA
TIMONI ME NGRITJE-ULJE
SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
XHAMA ELEKTRIKE
AIRBAG(SRS), SBC, BAS, ESP
MAKINA SHUM E PASTER SI BRENDA DHE JASHT
I GATSHEM PER CFARDO LLOJ PROVE.
SHERBIME TE SAPOBERA

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 18 Prill 2023
Support Ukraine